![]() |
![]() |
![]() |
Мъчно ми е за вкъщи |
||||
30.01.2012 / 18:00 - citybuildhome.bg |
|
|||
|
Много пътници прекарват дълги часове в чакални на летища. И със сигурност, това не са най-добрите и най-комфортно прекараните часове в живота им.
Решени да направят това време малко по-приятно, дизайнерите на компанията SSP Finland създадоха нетипична зала за чакащи на хелзинското летище Vantaa Airport. Нарекоха я тематично "Almost@home lounge". Ъгълчето е замислено с идеята да пресъздаде уюта на домашна обстановка. Особеностите на това място са луксозния интериор и стандартните за финландска вила фунцкии.
Almost@home lounge е снабден с кухня, където всеки сам може да си приготви храна с продукти от добре зареден хладилнил. Осигурена е възможност за дрямка в приятно легло. Има и детски кът за игра. Общата част е обзаведена с дълга трапезарна маса и мека мебел. Тук може да се гледа телевизия, да се ползва интернет, да се четат вестници, списания и книги. Почитателите на видео игрите ще открият конзоли с множество устройства. Всичко това, разбира се, си има цена - при това съвсем приемлива. Но има ли цена домашния уют и усещането, че си си вкъщи.
|
||||